fbpx

2022 II poolaasta muutused ja tegevussuunad

Nii nagu lein on muutustega kohanemise protsess ja leinas olles tõusetub palju täiendavaid muutusi, on ka leinanõustamise tööga nii. Siin on samuti oluline muutuseid aktsepteerida, jätta selja taha varasem ning astuda uut luues edasi. Uue loomine on järjepidev protsess ja leinamaastikul tundub, et lõputu.

Käesoleva aasta suund on tuua Sulle veel lähemale minu teadmised leinast ja meetodid ning harjutused, mida kasutan igapäevases töös. Jagan Sinuga neid teadmisi selleks, et Sa saaksid ise ennast aidata maksimaalselt, et inimesed Sinu ümber ning samuti ka nõustajad ja spetsialistid oleksid teadlikumad leinast ja sellest, kuidas Sind toetada parimal võimalikul viisil.

2021a avasin siinse leina veebilehe www.kuulaleinajat.ee mis kasvab koos minuga. Siit leiad Sa koolitusi, seminare leinast ja surmast ning peatselt ka juhendmaterjale ja töölehti enda leina tundma õppimiseks ja toetamiseks. 

Loomisel on veebikeskkond “Leinakool”, kus leiavad toetavaid videokursuseid endale nii leinajad, leinaja toetajad kui ka nõustajad ja spetsialistid. 

Minu jaoks on leina tundma õppimine enda tundma õppimine sügavamal tasandil, kui seda oleme harjunud või ka pidanud tegema. 

Muutustest ja 2022 II poolaasta sihtidest saad lugeda lähemalt siin:

Leinajale:

  • 💎 loomisel on veebikeskkond “Leinakool”, kus on videokursused, mida saad vaadata endale sobival ajal ja kohas; 

Läbi toetavate juhendmaterjalide ja koolituste õpid iseenda aktsepteerimist, kuidas raskustega toime tulla ja märgata, millised on Sinu varjud, mille peale keha ja emotsioonid karjuvad ning ei lase rahus olla ja õpid uut looma, ka siis, kui see tundub võimatuna. 

Nõustamise tasu muutub 1. septembrist. 

Nõustamisteenuse soodushind kehtib kuni 31. augustini. Lähem info on siin: https://leinakool.ee/teenused/

Leinaja toetajale:

  • 💎 videokursus;

Nõustajale:

Vajadus leinanõustajate ja leinateadlike nõustajate ning spetsialistide järele on suur. Tänase seisuga olen läbi viinud nii avatud kui suletud koolitusi leina teemal nõustajatele Eestis ja Armeenias, aeg on küps edasi liikumaks avaliku täiendõppe programmiga. Eelregistreerumise ning täiendavate teenuste kohta, mis on nõustajale loodud ja loomisel, leiad infot siit:

  • 💎 loomisel on videokursused leinakooli keskkonnas.

You Might Also Like

etET