fbpx

Teenused

Leinanõustamine

Leinanõustaja Meeli Laane pakub leinanõustamise teenust kontaktnõustamisena Nõmmel ja veebinõustamisena. Teenustasu: 110 eur/h. Aja broneerimine: info@leinakool.ee

Leinatoetus leinajale

Leinatoetus on esmane leina-alane psühholoogiline 1:1’le toetus, mida pakuvad Leinakooli väljaõppe läbinud Leinatoetuse spetsialistid.


Spetsialistidele

on suunatud alljärgnevad teenused:

Leina baasõpe spetsialistidele on meetoditekeskne praktiline oskusõpe leinaja toetamiseks spetsialisti erialavaldkonnas. Baasõpe on Leinanõustamise täiendusõppe eeldusõppeks.

Leinanõustamise täiendusõpe on leina-alane praktiline oskusõpe leina keerulisemate juhtumite toetamiseks spetsialisti tasandil. Leinanõustamise täiendusõppega liitumise eeltingimusteks on kõrgharidus omandamisel või omandatud ja baasõpe läbimisel või läbitud.

Supervisiooni teenus spetsialistidele, sh terapeutidele, kogemusnõustajatele, koolipsühholoogidele, sotsiaaltöötajatele jms

Praktikajuhendamine nii Leinakooli täiendusõppes osalevatele spetsialistidele kui mujal end täiendanud, leinajatega töötavatele spetsialistidele. Praktikajuhendamine on avatud samuti kogemusnõustajatele.


Otsekontakt: e-post: info@leinakool.ee
Tel: 530 25984

etET