fbpx

Seminar “Surm, kui liitlane”

SEMINAR “SURM, KUI LIITLANE”

AVASTADES MEIE EKSISTENTSIAALSET JA TRANSPERSONAALSET EESMÄRKI

Tänu sotsiaalmajanduslikele ja mõnikord ka poliitilistele piirangutele, oleme matnud sügavale enda tõelise mina osad, oma tõelised unistused ja püüdlused. Humanistliku teooria kohaselt sünnime me vabana, loomulike eneseteostuse oskustega aga lapsepõlve kogemused, haridus ja ühiskond on röövinud meilt meie tõelise mina. 

Me avastame, kuidas oleme programmeeritud otsima turvalisust, kindlust ja stabiilsust, loovutades oma unistused argisele, praktilisele ja materiaalsele elule. Oleme unustanud selle, kuidas näha oma elu tegelikku eesmärki.

Mis on elu tõeline tähendus.

Me võime eitada oma unistusi, püüdlusi, oma tegelikku kirge ja tähendust. Selle tulemusena oleme välja arendanud reaktsiooni, mis on meditsiinilise sõnavara kohaselt depressioon, paanikahäired või piirialane isiksusehäire. Tegelikkuses võib see olla lihtne identideedi kriis. Võibolla on paanikahäired on lihtsalt reaktsioon lõhele meie tegeliku potentsiaali ja reaalsuse vahel, millist elu me elame. Meil võib olla ka välja kujunenud füsioloogiline tasakaalutus, mis avaldub läbi erinevate haiguste. Teine võimalus on reageerida lõhele psühhosomaatilisel viisil, mille ravimiseks ei ole tavapärane meditsiin leidnud ravimeid ning keskendutakse sümptomite eemaldamisele, ilma uurimata selle emotsionaalseid põhjuseid.

Meie keha ei valeta mitte kunagi, meie keha räägib meiega kogu aeg. Kas me kuulame?

Seminaril “Surm, kui liitlane” vaatleme eksistentsiaalsel tasandil oma kadunud osade sündi ja loome ühenduse oma tegeliku eesmärgiga siin elus, miks me eksisteerime. Loome ühenduse unustatud kirega. Transpersonaalsel tasandil loome uue ühenduse oma spirituaalse uskumuste süsteemiga ja kasutame seda ühiskonna ja inimkonna teenimiseks.

Rakendatavad meetodid:
juhendatud kujutlused, konstellatsioonid, draama, liikumine, šamanistlikud rännakud ja palju enam veel.Palun liituge meiega, kõrgema eesmärgi nimel.

Seminari läbiviijad on Professor Jure Biechonski ja Leinanõustaja Meeli Laane.

Leinanõustaja Meeli Laane
on transpersonaalne psühhoterapeut, kelle fookuseks on leinanõustamine, milles on ta täiendõppena harinud Suurbritannias ja Ameerika Ühendriikides. Leinateemat süvitsi uurima viis Meelit tema isiklik kogemus, mille tulemusena arendab ta välja oma meetodit, mis toetab leinaga toimetulekut tõhusaimal viisil, lähtudes transpersonaalse lähenemise põhimõtetetst. Meeli koolitab Eestis terapeute ja erialaspetsialiste leinast ning samuti tõstab avalikkuse teadlikkust leinast. Töötubasid ja esitlusi leinast on Meeli läbi viinud Euroopas ja Armeenias.  

Professor Jure Biechonski

nõustamispsühholoog, doktorant Canterbury Christ University, SACH International asutaja ja direktor, TEADLIK MINA kooli asutaja, Transpersonaalse Hüpno-Analüüsi asutaja ja looja.
Jure omab akadeemilist kraadi ajaloos, filosoofias, hariduses, Prantsuse kirjanduses ja psühholoogias. 
Jure viib läbi loenguid Sichuan University Chengdu, Hiinas, Tartu ülikoolis, Universidad Vasco De Qiroga, Morelia, Mehhikos. Ta on külalislektoriks erinevates meditsiinikolledžites ja ärikolledžites üle maailma.
Praeguseni viib Jure läbi regulaarselt kursuseid 8s erinevas riigis ja loenguid enam kui 69 riigis üle maailma. 
Jure toob kursustele kogu oma 35a jooksul kogutud praktika psühhoterapeudina ja oma 9-aastased õpingud hüpnoteraapia ja NLP edasijõudnute tasemest. 
Endise õpetaja ja näitlejana on tal 8 aastat akadeemilist haridust, pluss 3 aastat koolitust Humanistlikus nõustamises ja 2 aastat Pereteraapias. Ta on õppinud Psühhodraamat Berliinis, Kunsti- ja tantsuteraapiat Itaalias. Peale rahvusvahelist kogemust üksikisikute ja ettevõtetega töötamisel, kolis Jure Ühendkuningriiki, et omandada kõrgemat akadeemilist kvalifikatsiooni. 
Psühhoterapeudina rakendab Jure hüpnoteraapiat, kui töövahendit, kiirendamaks terapeutilisi protsesse, saades ligipääsu alateadvusele. 
Jure on õppinud 3 aastat U.K. College of Hypnotherapy & Counselling ja on lõpetanud The Atkinson Ball College of Hypnotherapy & hypnohealing. Tema kvalifikatsioon ja laiaulatuslikud uuringud on andnud talle laiaualtuslikud tehnikad nõustamise ja hüpnoosi vallas, mis tagab kõrge tulemuslikkuse tema klientide seas. 

Seminar toimub eesti keeles (Meeli Laane) ja inglise keeles (Jure Biechonski) tõlkega eesti ja vene keelde.

Seminari korraldavad MTÜ Kuula Leinajat ja Transpersonaalse psühholoogia & hüpnoteraapia erakool TEADLIK MINA.


Tagasiside

Suur aitäh võimsa nädalavahetuse eest. 3 päeva täis valu & ilu – avamine, suremine, taassünd. Aitas lähemale iseendale – oma tõe, intuitsiooni ja tunnetuse usaldamisele. Lähemale inimlikkusele ja inimeseks olemisele. Kui väga me tegelikult kõik teineteist vajame. Et ei pea alati tugev olema ega jääma üksi. Ja saada tõestust, et ei jäägi, kui näitad/küsid & lubad endal vastu võtta. Kui lubad endal olla “nõrk” ja “kole”, seda/ennast aktsepteerides nagu oled siin ja praegu. Magushapu. Näha, kuidas muutus endas reaalselt ja koheselt peegeldub ka teistes ja maailmas. Jätkake samas vaimus, seda on tohutult vaja. Suur aitäh võimsa nädalavahetuse eest.

Mark Meesit

Esmalt soovin ma kogu oma südamega Teid tänada! Kolm päeva turvalist ruumi ja neid kogemusi oli Minu jaoks midagi elumuutvat. 🙏🏻
Teadsin juba seminarile tulles, et ma tulen sinna all in, kuid ma ei tundnud sel hetkel täpsemalt, kuidas see end välja mängib või mis see all in olema saab. Samuti ei teadnud ma, kuhu surma teema täpselt välja viia võib ja mis kujul see täpsemalt mind puudutab. See, mis tundega ma sealt pühapäeval välja astusin oli minu jaoks kirjeldamatult hea ning õige. 
Suremine-Surm-Taassünd. Nii pealkirjastasin ma iga päeva eraldi. Kogesin Surma, Tuge, Armastust, Väge, oma sisemist Jõudu, Tähelepanu, mida ma nii väga endale teadmata vajasin. Sain oma õlgadelt maha palju, mis ei kuulunud mulle. (Tundsin seda lausa nii füüsiliselt, et pühapäeva hommikul käisin end kaalumas, sest tunne oli sulgkerge.) Mõistsin kuidas omaenda sõnad ja mõtted teevad kõige rohkem haiget. Kogesin enda vastu üüratult suurt armastust! Sain kogemustega, tunnetega, ruumis olnud inimestelt ning Teilt vastuseid, mis olid koguaeg minuga olnud, kuid mida ma ei olnud märganud või ei soovinud märgata.Inimesed, kes olid sel hetkel sinna kokku tulnud, olid kõik seal põhjusega ja täpselt seal, kus nad olema pidid. See oli hea tunne.
Surma tundmine ja kõik, mis sellega kaasnes oli minu jaoks ilus ja isegi väga hea lõhnaga. Elamine oli see, mida ma tegelikult kartsin. 
Minu jaoks oli see seminar sellisel kujul ja täpselt sel ajal eluliselt vajalik ja Ma olen Teile südamest tänulik iga hetke eest!
Palju sisemist “tööd” sai selle kolme päevaga tehtud! Aitäh! 🙏🏻

Armastusega, Eneli

Registreeru seminarile siin:

Seminar “Surm, kui liitlane”

Meediakajastus

Naistelehe podcastis räägin Silja Paavlega leinast, surmast ja kuidas ikkagi surm saab olla liitlaseks inimese elukvaliteedi tõstmisel.

Loe siit edasi: https://naine.ohtuleht.ee/1057496/mottekoht-surma-aktsepteerides-on-voimalik-elada-onnelikumalt

Poeesia nurk

Poeesia annab edasi emotsioonid ja sügavuse, kui endal sõnadest puudu jääb.

Võta hetk poeesiale ja kuula.

You Might Also Like

etET