fbpx

“Tunne oma leina. Hüvastijätt valuga.” töövihik leinajale ja spetsialistile

39,00 

Töövihik “Tunne oma leina. Hüvastijätt valuga” on loodud leinatöö toetamiseks ja varjatud tunnete ning mõtete väljendamiseks. Töövihik toetab leinas esile tulevate mõtete struktureerimist ja väljendamist läbi kirjutamise.

Category:

Description

Lähedase lahkumisel või ka lahkumise ohu korral käivitub meie mõtetes tagasivaade minevikule – milline on olnud meievaheline suhe, kas ma olen kõik õigesti teinud, kas meil on midagi jäänud lahendamata, kas ma väljendasin talle oma tundeid ja mõtteid.

Paralleelselt vaatame tulevikku – mida me oleme oodanud ja lootnud, kuid mis ei täitu enam kunagi temaga.

Mõtted mõjutavad emotsioone ja ühel hetkel võib tunduda, et kõike on liiga palju ja on keeruline kaotusega toime tulla. Mõnikord tulevad emotsioonid ennem mõtteid ning nendele loogiline selgitus puudub.

Luba endal kogeda, too end olemasolevasse hetke ja liigu töövihiku toel edasi, ka siis, kui emotsioon esile tuleb.

Tihtipeale peatub leinaprotsess sõnade ja tunnete taga, mis on jäänud sõnastamata ja väljendamata. Töövihikus “Hüvastijätt valuga” on ette antud lausete algused, mis aitavad tuvastada varjatud emotsioonid ja mõtted ning kokku võtta lõppenud suhte.

* * *

“Tunne oma leina. Hüvastijätt valuga.” keskendub kaotusega seonduva suhte süvitsi läbitöötamisele, tuues esile ka varjatud leina ja leinast kinnihoidmise kohad.

Eesmärk: toetada loomuliku leina protsessi, mida nimetatakse ka leinatööks
Ülesehitus: Töövihik koosneb suunavatest lause algustest.
Maht: 22 lk
Allalaetav koheselt peale ostu sooritamist – link ostu kinnituskirjas
Allalaetav 2 x, 2 nädala jooksul
Koostaja: Töövihik põhineb Imago suhteteraapia dialoogile, mida on kohandanud leinanõustaja ja Leinakooli asutaja Meeli Laane