fbpx

Grupisupervisioon

Grupisupervisioon

on tõhus viis kiireteks lahendusteks ja lähenemiste pagasiks kliendijuhtumite puhul, kus tundub, et on nn kinni jäämine. Erinevad tehnikad, mida grupisupervisioonis rakendatakse ning kõikide osalejate teadmiste pagas rikastavad teadlikkuse tõstmist, erinevate vaatenurkade avardumist, mis seeläbi muudavad spetsialisti töö tõhusamaks ja professionaalsemaks.

Sihtgrupp: terapeudid, kogemusnõustajad, erialaspetsialistid, kes töötavad leinajatega.

Mõnikord me alateadlikult projitseerime kliendile iseenda mustreid ja kogemusi. Selle koha tunneb ära emotsioonide esile tulemise järgi, millega soovitan kindlasti supervisioonile tulla. Klienditöös esile tulnud emotsionaalne reaktsioon, mis ei lahtu ka peale kliendiga kohtumist on selge märk, et midagi on puudutanud sisemist valukohta või konflikti, millel on oluline esile tulla.

Supervisioonil koged erinevaid praktikaid, millest paljusid on võimalik rakendada ka oma klienditöös kliendi situatsiooni – nii sisemise kui ka välise – kaartistamisel.

Supervisioon on panus enda erialasesse arengusse, kus ka õpime teineteiselt.

Grupisupervisiooni viib läbi Meeli Laane, kes on leinanõustaja ja transpersonaalne psühhoterapeut. Supervisioonil rakendab Meeli holistilisi lähenemisviise nagu nt konstellatsiooni põhimõtteid ja loovteraapiat lisaks muudele supervisiooni tehnikatele. Meelil on erapraksis Tallinnas ja Raplamaal kus on peamiseks fookuseks leinanõustamine. Meeli koolitab terapeute ja erialaspetsialiste leina teemal nii sisekoolitustena kui ka avalike koolitustena.

Grupisupervisioon

Aeg: 08. juuni kell 18.00-20.00

Asukoht: Vene 10, Tallinn (täpsemad juhised saadetakse osalejale)

Tasu: 25 eur + KM
Soodushind Teadlik Mina õpilastele ja vilistlastele: 20 eur + KM

Registreeru siin

Grupisupervisioon

You Might Also Like

etET