Leina baasõpe spetsialistile (2024)

190,00 890,00

Meetoditekeskne oskusõpe spetsialistidele.

Tootekood: Leina baasõpe Kategooria:

Kirjeldus

Leina baasõpe on meetoditekeskne oskusõpe spetsialistidele, kes soovivad oma erialavaldkonnas toetada leinas inimesi teadlikult ja oskuslikult.

Leina baasõpe koosneb:

• iseseisvast teooria õppest selleks loodud e-keskkonnas
  • meetodite õppest moodulite ajal
  • praktikast

Sihtgrupp on inimestega töötav spetsialist – nii lastega kui täiskasvanutega, sh:

• vaimse tervise edendajad
  • personalijuhid
  • kogemusnõustajad
  • psühholoogilised nõustajad
  • sotsiaaltöötajad
  • noortekeskuse töötajad
  • meditsiinipersonal
  • hingehoidjad
  • terapeudid
  • jt

Koolituse täpsed teemad ning osalemistingimused leiad siit: https://leinakool.ee/leina-baasope-spetsialistile/

Toimumisaeg ja koht – koolitus toimub 2024. aasta sügisel ning võimalik on osaleda kontaktõppes või veebiõppes

Kontaktõpe Tallinnas:

• 28-29. september
  • 26-27. oktoober
  • 23-24. november
  • Iga päev kell 10:00 – 18:00

Veebiõpe (Zoom)

• 04-05. oktoober
  • 01-02. november
  • 29-30. november
  • Iga päev kell 10:00 – 18:00

Osalustasu on võimalik maksta täissummana ning kahe või kolme osamaksena (vajalik esmalt tasuda broneerimistasu):

• Osalustasu kogusumma on 890 eurot/osaleja.
  • tagastamatu broneerimistasu, kogusummas 190 eurot (garanteerib koha baasõppes)
  • kahes osas tasudes – 459 eurot/osamakse
  • kolmes osas – 311 eurot/osamakse

Koolitust viib läbi Meeli Laane.

Meeli Laane on traumateadlik leinanõustaja ja Leinakooli asutaja. Meeli on töötanud 7 aastat erapraksises leinanõustajana, toetades loomuliku leina protsesse ja ka traumaatilise ning komplitseeritud leinaga toimetulekut. Meeli edendab leinateadlikkust lisaks meedia vahendusele ka läbi spetsialistide koolitamise nii Eestis kui mujal. Taustalt on Meeli akrediteeritud transpersonaalne psühhoterapeut, täiendades ennast Tartu Ülikooli Psühholoogia instituudis. Leina, trauma ja psühholoogia koolkondade valdkonnas on Meeli täiendanud end peamiselt Inglismaal ja USAs. Meeli on The Grief Recovery Method tippspetsialist.

Leinani jõudis Meeli läbi isikliku leinakogemuse, mis andis tõuke leinaprotsesse lähemalt uurida ja ennast täiendada selles valdkonnas. Tänaseks on leinateadlikkuse edendamine Meeli missioon, mida ta annab edasi läbi Leinakooli, leinaspetsialistide toetamise ning leina-alase rahvusvahelise võrgustiku edendamise.

Kui Sul on koolituse kohta täiendavaid küsimusi, siis võta Meeliga ühendust:

• info@leinakool.ee

Lisainfo: https://leinakool.ee/leina-baasope-spetsialistile/

Leina baasõpe

Broneerimistasu kontaktõppes, Broneerimistasu veebiõppes, Kogusumma kontaktõppes, Kogusumma veebiõppes